Haberler
13 Ağustos 2012 Pazartesi
Hürriyet
Türkler nerede?
Türklere ayrılan biletlerin bir bölümünün dağıtılmadığı ileri sürüldü. Bir şöför kullanılmamış biletleri otomobilde buldu.  

Olimpiyatlarda Türk seyirci sayısı beklenenden azdı. Peki ama 500 bin Türk’ün yaşadığı Londra’da neden Türk seyirci sayısı her müsakabakada ortalama 20 veya 30’ün üstüne çıkmadı?

İsmini saklı tutmaya söz verdiğimiz kaynak, “Tribünler boş kalırken Türkler için ayrılan biletlerin neden dağıtılmadığı olayın kilit sorusudur. Sadece benim araçta bırakılmış 25-30 bilet, dağıtılmadığı için boşa gitti” dedi.

Edinilen bilgiye göre, Türk kafilesine tahsis edilen araçlardan birinde görevli bir şoför de, torpido gözünde hiç kullanılmadan duran 25-30 bileti farketti. Her biri altın değerinde bu biletler arabada unutulmuştu.

Suat Kılıç çok sinirlendi

Kaynağımız, durumu öğrenen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın çok sinirlendiğini ve Türkiye’ye gidince bunun hesabını soracağını çevresindekilere söylediğini aktardı.

Gerçekten de özellikle basketbol ve voleybol maçlarında, Çinli seyirciler bile 100’ün üstünde bilet bulup takımlarına büyük destek verirken, ateşli Türk seyircisinden eser yoktu. Salonlarda 3-4 Türk bayrağı ya görüldü, ya görülmedi.

  Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

   En çok izlenenler
'Şimdi beni durdurmayın'
Servet Tazegül:
Milli sporcularımıza BBC büyük ilgi gösterdi
   Tv'de Bugün
tvdebugunnokta
Dünya Kupası Ekranı
20:00 - Tivibu Spor
tvdebugunnokta
Polonya - Kolombiya
21:00 - TRT Spor
tvdebugunnokta
Transfer Raporu
21:00 - A Spor
tvdebugunnokta
Dünyanın Kupası
22:50 - TRT Spor
tvdebugunnokta
Son Sayfa
23:00 - A Spor
tvdebugunnokta
Dünya Kupası Ekranı
23:00 - Tivibu Spor
tvdebugunnokta
Suudi Arabistan - Mısır
00:00 - TRT Spor
tvdebugunnokta
Dünya Kupası Özel
00:00 - Sportstv